بلیط قطار تهران رشت

چرا قطارهای فدک

معرفی

قصد سفر دارید؟ قطارهای فدک با ارائه خدماتی منحصر به فرد از قطار و هتل گرفته تا سوغات و گشت های نیمروزه و خدمات ترانسفر، همراه شماست. هدف قطارهای پنج ستاره فدک ارتقای سطح کیفیت سفرهای شماست. در سفر با فدک شما در طول سفر و یا در مقصد خدماتی بینظیر خواهید داشت که برای شما سفری به یادماندنی را می سازد.

مهمانداران

مهمانداران قطارهای پنج ستاره فدک برای تدارک سفری بینظیر برای شما آموزش دیده اند. در ابتدای سفر و به محض ورود به قطار، مهمانداران منتظر شما هستند. پس از راهنمایی برای ورود به کوپه خود، در طول سفر نیز چندین بار برای پذیرایی از شما آماده خواهند بود. علاوه بر این در صورت نیاز، شما می توانید در طول سفر خود با زدن دکمه احضار مهماندار، از آن ها کمک بگیرید.

سرو غذا

کترینگ ایرانی – اتریشی دنا، بصورت اختصاصی کلیه اقلام پذیرایی سرو شده در قطارهای فدک را آماده می کند. در ارائه ی غذاهای سرو شده در قطارهای فدک سعی شده است غذاهای بین المللی با ذائقه ایرانی سرو گردد. کلیه اقلام پذیرایی با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی تهیه و ارائه می شود

خدمات سفر

هر چه برای یک سفر طولانی لذت بخش با قطار نیاز دارید در اختیارتان است. یک تلویزیون حاوی فیلم و موسیقی های متنوع و به روز، کوپه ای مدرن با طراحی ایرانی، تخت های راحت براساس اصول ارگونومی، بسته ی خواب تمیز و ضدعفونی شده برای استراحت، اینترنت رایگان، پذیرایی حرفه ای در طول سفر همه و همه برای سفری لذت بخش برای شما مهیا شده است.

کلاس‌های مسافرتی

قطارهای پنج ستاره فدک با ارئه خدمات در کلاس‌های ویژه، بیزینس، اکونومی و عصرانه، طیف متنوعی از خدمات و قیمت را پوشش می‌‍‌دهند. تمامی کلاس ها در کوپه های مدرن یکسان می باشند و صرفا ارائه خدمات متفاوت می‌باشد.

تورهای فدک

قطار فدک از طریق همکاری با بهترین هتل های مشهد، شرایط داشتن سفری خاطره انگیز در بهترین هتل های مشهد با قیمتی مناسب را مهیا کرده است.

نحوه رزرو تور

بعد از انتخاب مبدا و مقصد میتوانید کلاس مجزایی را تحت عنوان "فدک + هتل" مشاهده کنید. همچنین نیز از طریق تماس با شماره تماس 021-54824 بلیط مدنظر خودتان را با انتخاب کلاس و هتل دلخواه رزرو نمایید.

سوالات متداول

آیا امکان تغییر اطلاعات بلیط صادر شده از قبیل نام و نام خانوادگی، تاریخ، کلاس خدمات، غذای انتخاب شده و ... وجود دارد؟

امکان تغییر اطلاعات بلیط صادر شده به دلیل محدودیت‌های موجود در سیستم فروش بلیط راه آهن ج.ا.ا وجود ندارد و تنها راه ممکن، استرداد بلیط و خرید بلیط جدید می‌باشد.

آیا قیمت بلیط در روزهای نزدیک به حرکت کاهش پیدا می‌کند؟

قیمت بلیط با توجه به سیاست‌های بازاریابی و فروش شرکت و متأثر از معیارهایی از قبیل تقاضای سفر، تعداد بلیط باقیمانده، قیمت بلیط رقبا و … تغییر می‌کند البته این تغییر به معنی کاهش یا افزایش در تخفیف شرکت در قیمت بلیط می‌باشد. همچنین تغییرات قیمت بلیط از قبل قابل پیش بینی نیست.

آیا می‌توان محل استقرار در کوپه را هنگام خرید بلیط تعیین نمود؟

انتخاب محل استقرار در اختیار ما یا شما نیست بلکه سیستم فروش راه آهن ج.ا.ا بصورت اتوماتیک و با توجه به مواردی از قبیل وضعیت بلیط‌های فروش رفته، سهمیه‌ها و … انتخاب سالن، کوپه یا تخت را انجام می‌دهد

چرا امکان انتخاب غذا در هنگام خرید بلیط غیرفعال است؟

انتخاب غذا در کلاس‌ بیزینس امکان پذیر می‌باشد البته بمنظور امکان برنامه ریزی بهتر، اگر از یک روز قبل از حرکت قطار نسبت به خرید بلیط اقدام نمایید، انتخاب غذا غیرفعال بوده و در قطار با توجه به موجودی به شما غذا ارائه می‌گردد.

چرا برای بعضی از تاریخ‌ها بلیط در سایت شما وجود ندارد؟

این موضوع ممکن است چند دلیل داشته باشد: الف) عدم شروع فروش بلیط در بازه زمانی مد نظر شما. ب) عدم وجود قطار فدک در مسیر یا تاریخ مورد نظر شما. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سوال مسیرهای قطار فدک و برنامه حرکت قطار فدک مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 02154824 با ما در ارتباط باشید.

چرا در مسیرهای دیگری مثل شیراز یا بندرعباس قطار فدک نیست؟

بدلیل محدود بودن ناوگان در همه مسیرها قطار فدک وجود ندارد. امیدواریم به زودی با توسعه ناوگان بتونیم مسیرهای بیشتری رو تحت پوشش بگیریم. در شرایط فعلی قطارهای فدک در مسیرهای قم مشهد و بالعکس (همه روزه)، تهران مشهد و بالعکس (همه روزه)، قزوین مشهد و بالعکس (همه روزه) و کرج مشهد و بالعکس (همه روزه)، رشت مشهد و بلعکس (همه روزه)، رشت تهران و بلعکس (همه روزه) و تهران اهواز و بلعکس (یک روز در میان) در حال خدمات رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

چگونه می‌توان کوپه را هنگام خرید دربست نمود؟

اصطلاح کوپه دربست زمانی استفاده می‌شود که مهمان قصد داشته باشد با تعداد مسافر کمتر از 4 نفر یک کوپه کامل را خریداری نماید. برای این کار در هنگام تعیین مسیر و تاریخ جهت جستجوی بلیط، لطفاً تیک دربست کوپه را انتخاب نمایید. هزینه بلیط کسر کوپه ارزان تر از بلیط کامل محاسبه می‌شود البته این اختلاف بر حسب کلاس خدمات متفاوت خواهد بود.

بلیط قطار تهران رشت

بلیط قطار تهران رشت مهمانان قطارهای فدک را در این مسیر زیبا و رویایی جابجا می کند. قطار تهران رشت یکی از محبوب ترین مسیرهای ریلی ست. این موضوع اول به خاطر زیبایی این مسیر است و دوم هم به دلیل کوتاهی این سفر، خستگی در تن مسافران نخواهد ماند.

در ادامه ی این سفحه سعی کردیم کلیه نکات کلیدی مورد نیاز مهمانانی که بلیط قطار تهران رشت را تهیه کرده اند را ارائه دهیم. لطفا این صفحه را با دقت مطالعه فرمایید.

مسیر قطار تهران رشت چند ساعت است؟

همانطور که قبلا هم گفته شد، این سفری، سفری کوتاه خواهد بود و مهمانانی که بلیط قطار تهران رشت را تهیه نموده اند حدوداً چهار ساعت در این مسیر در قطار هستند.

البته حتما توجه فرمایید که ایستگاه راه آهن شهر رشت در خارج از شهر قرار گرفته و فاصله ایستگاه تا رشت حدود 20 دقیقه می باشد.

ایستگاه های قطار تهران رشت چه شهرهایی هستند؟

قطار تهران رشت، پس از حرکت از تهران در شهرهای کرج و قزوین نیز توقف داشته و مسافر سوار می کند. پس از عبور از شهرستان قزوین، قطار تا شهر رشت دیگر توقفی ندارد.

برنامه حرکت قطار تهران رشت

قطار فدک در مسیر تهران رشت به صورت همه روزه حرکت داشته و مهمانان گرامی با تهیه بلیط قطار تهران رشت می توانند از سرویس این قطار استفاده نمایند.

قیمت بلیط قطار تهران رشت

هزینه بلیط قطار فدک در این مسیر به تاریخ رزرو بلیط قطار تهران رشت بستگی دارد. معمولا هزینه بلیط در آخر هفته و تعطیلات رسمی بیشتر و در روزهای عادی کمتر است.

بهترین زمان سفر با قطار تهران رشت

این مسیر در تمامی فصل ها زیباست و به یادماندنی ست. اما دو دو فصل بهار و پاییز، زیبایی های این مسیر چند برابر شده و سفری رویایی برای مسافران این مسیر رقم خواهد خورد.

مدارک لازم جهت خرید بلیط قطار تهران رشت و سوار شدن به آن

در زمان خرید بلیط شما به مدرک خاصی نیاز ندارید فقط حتما نام و نام خانوادگی، کدملی و تاریخ تولد تمام مسافران را همراه داشته باشید.

اما پس از خرید بلیط قطار تهران رشت و در زمان سوار شدن به قطار حتما کارت شناسایی معتبر همراه داشته باشید.

قیمت بلیط قطار تهران رشت جهت نوزادان و کودکان

بر اساس قوانین راه آهن، قیمت بلیط قطار جهت نوزادان کمتر از دوسال رایگان و جهت کودکان دو تا دوازده سال نیم بها محاسبه می شود.

    جهت کسب اطلاعات راجع به قیمت ها و همچنین جهت رزرو بلیط قطار تهران رشت می توانید از یکی از روش های زیر اقدام نمایید:
  • مراجعه به آدرس اینترنتی فدک (www.fadaktrains.com)
  • تماس با واحد فروش تلفنی فدک (با شماره تماس 02154824)
  • آژانس های مسافرتی سراسر کشور (که فروش بلیط قطار دارند)

با رزرو بلیط قطار تهران رشت از طریق سایت فدک و فروش تلفنی فدک، شما در هر ساعت شبانه روز و از هر مکانی امکان رزرو بلیط را داشته و می توانید از خدمات پشتیبانی در طول سفر نیز بهره مند شوید. در طول سال های فعالیت قطارهای فدک، افتخار میزبانی میلیون ها نفر را داشته ایم. امیدواریم شما نیز سفری ایمن، لوکس و خاطره انگیز را با قطارهای فدک تجربه نمایید.