بلیط قطار قزوین مشهد

چرا قطارهای فدک

معرفی

قصد سفر دارید؟ قطارهای فدک با ارائه خدماتی منحصر به فرد از قطار و هتل گرفته تا سوغات و گشت های نیمروزه و خدمات ترانسفر، همراه شماست. هدف قطارهای پنج ستاره فدک ارتقای سطح کیفیت سفرهای شماست. در سفر با فدک شما در طول سفر و یا در مقصد خدماتی بینظیر خواهید داشت که برای شما سفری به یادماندنی را می سازد.

مهمانداران

مهمانداران قطارهای پنج ستاره فدک برای تدارک سفری بینظیر برای شما آموزش دیده اند. در ابتدای سفر و به محض ورود به قطار، مهمانداران منتظر شما هستند. پس از راهنمایی برای ورود به کوپه خود، در طول سفر نیز چندین بار برای پذیرایی از شما آماده خواهند بود. علاوه بر این در صورت نیاز، شما می توانید در طول سفر خود با زدن دکمه احضار مهماندار، از آن ها کمک بگیرید.

سرو غذا

کترینگ ایرانی – اتریشی دنا، بصورت اختصاصی کلیه اقلام پذیرایی سرو شده در قطارهای فدک را آماده می کند. در ارائه ی غذاهای سرو شده در قطارهای فدک سعی شده است غذاهای بین المللی با ذائقه ایرانی سرو گردد. کلیه اقلام پذیرایی با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی تهیه و ارائه می شود

خدمات سفر

هر چه برای یک سفر طولانی لذت بخش با قطار نیاز دارید در اختیارتان است. یک تلویزیون حاوی فیلم و موسیقی های متنوع و به روز، کوپه ای مدرن با طراحی ایرانی، تخت های راحت براساس اصول ارگونومی، بسته ی خواب تمیز و ضدعفونی شده برای استراحت، اینترنت رایگان، پذیرایی حرفه ای در طول سفر همه و همه برای سفری لذت بخش برای شما مهیا شده است.

کلاس‌های مسافرتی

قطارهای پنج ستاره فدک با ارئه خدمات در کلاس‌های ویژه، بیزینس، اکونومی و عصرانه، طیف متنوعی از خدمات و قیمت را پوشش می‌‍‌دهند. تمامی کلاس ها در کوپه های مدرن یکسان می باشند و صرفا ارائه خدمات متفاوت می‌باشد.

تورهای فدک

قطار فدک از طریق همکاری با بهترین هتل های مشهد، شرایط داشتن سفری خاطره انگیز در بهترین هتل های مشهد با قیمتی مناسب را مهیا کرده است.

نحوه رزرو تور

بعد از انتخاب مبدا و مقصد میتوانید کلاس مجزایی را تحت عنوان "فدک + هتل" مشاهده کنید. همچنین نیز از طریق تماس با شماره تماس 021-54824 بلیط مدنظر خودتان را با انتخاب کلاس و هتل دلخواه رزرو نمایید.

سوالات متداول

آیا امکان تغییر اطلاعات بلیط صادر شده از قبیل نام و نام خانوادگی، تاریخ، کلاس خدمات، غذای انتخاب شده و ... وجود دارد؟

امکان تغییر اطلاعات بلیط صادر شده به دلیل محدودیت‌های موجود در سیستم فروش بلیط راه آهن ج.ا.ا وجود ندارد و تنها راه ممکن، استرداد بلیط و خرید بلیط جدید می‌باشد.

آیا قیمت بلیط در روزهای نزدیک به حرکت کاهش پیدا می‌کند؟

قیمت بلیط با توجه به سیاست‌های بازاریابی و فروش شرکت و متأثر از معیارهایی از قبیل تقاضای سفر، تعداد بلیط باقیمانده، قیمت بلیط رقبا و … تغییر می‌کند البته این تغییر به معنی کاهش یا افزایش در تخفیف شرکت در قیمت بلیط می‌باشد. همچنین تغییرات قیمت بلیط از قبل قابل پیش بینی نیست.

آیا می‌توان محل استقرار در کوپه را هنگام خرید بلیط تعیین نمود؟

انتخاب محل استقرار در اختیار ما یا شما نیست بلکه سیستم فروش راه آهن ج.ا.ا بصورت اتوماتیک و با توجه به مواردی از قبیل وضعیت بلیط‌های فروش رفته، سهمیه‌ها و … انتخاب سالن، کوپه یا تخت را انجام می‌دهد

چرا امکان انتخاب غذا در هنگام خرید بلیط غیرفعال است؟

انتخاب غذا در کلاس‌ بیزینس امکان پذیر می‌باشد البته بمنظور امکان برنامه ریزی بهتر، اگر از یک روز قبل از حرکت قطار نسبت به خرید بلیط اقدام نمایید، انتخاب غذا غیرفعال بوده و در قطار با توجه به موجودی به شما غذا ارائه می‌گردد.

چرا برای بعضی از تاریخ‌ها بلیط در سایت شما وجود ندارد؟

این موضوع ممکن است چند دلیل داشته باشد: الف) عدم شروع فروش بلیط در بازه زمانی مد نظر شما. ب) عدم وجود قطار فدک در مسیر یا تاریخ مورد نظر شما. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سوال مسیرهای قطار فدک و برنامه حرکت قطار فدک مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 02154824 با ما در ارتباط باشید.

چرا در مسیرهای دیگری مثل شیراز یا بندرعباس قطار فدک نیست؟

بدلیل محدود بودن ناوگان در همه مسیرها قطار فدک وجود ندارد. امیدواریم به زودی با توسعه ناوگان بتونیم مسیرهای بیشتری رو تحت پوشش بگیریم. در شرایط فعلی قطارهای فدک در مسیرهای قم مشهد و بالعکس (همه روزه)، تهران مشهد و بالعکس (همه روزه)، قزوین مشهد و بالعکس (همه روزه) و کرج مشهد و بالعکس (همه روزه)، رشت مشهد و بلعکس (همه روزه)، رشت تهران و بلعکس (همه روزه) و تهران اهواز و بلعکس (یک روز در میان) در حال خدمات رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

چگونه می‌توان کوپه را هنگام خرید دربست نمود؟

اصطلاح کوپه دربست زمانی استفاده می‌شود که مهمان قصد داشته باشد با تعداد مسافر کمتر از 4 نفر یک کوپه کامل را خریداری نماید. برای این کار در هنگام تعیین مسیر و تاریخ جهت جستجوی بلیط، لطفاً تیک دربست کوپه را انتخاب نمایید. هزینه بلیط کسر کوپه ارزان تر از بلیط کامل محاسبه می‌شود البته این اختلاف بر حسب کلاس خدمات متفاوت خواهد بود.

بلیط قطار قزوین به مشهد

در این صفحه اطلاعات کامل در خصوص سفر با قطارهای فدک در مسیر قزوین به مشهد و تهیه و رزرو بلیط قطار قزوین به مشهد آورده شده است. حتما در زمان رزرو بلیط قطار قزوین به مشهد مطالب این صفحه را مطالعه بفرمایید.

هدف اصلی قطارهای فدک از ابتدای تاسیس، خدمت به زائران امام مهربانی ها، امام رضا (ع) است. بر همین اساس قطار فدک در مبادی مختلف به مقصد مشهد فعال است. یکی از این مسیرها، قطار قزوین به مشهد است.

هموطنان ساکن قزوین به صورت یک روز در میان می توانند با رزرو بلیط قطار قزوین به مشهد، از خدمات این قطار استفاده نمایند.

بلیط های قطار قزوین به مشهد در هر چهار کلاس خدماتی (عصرانه، اکونومی، بیزینس و ویژه) به مهمانان ارائه می شود.

در طول سفر با قطارهای فدک با ارائه خدمات حرفه ای در حد خطوط هوایی روز دنیا، سفری لوکس و ایمن برای شما رقم خواهد خورد.

  جهت خریداری بلیط قطار قزوین به مشهد لطفا به نکات زیر توجه بفرمایید:
 • قیمت بلیط قطار قزوین به مشهد بر اساس تاریخ سفر و نوع کلاس انتخابی، تعیین می شود.
 • شما عزیزان می توانید علاوه بر رزرو بلیط قطار، تورهای قطار با هتل فدک را نیز رزرو نمایید.
 • پس از رزرو بلیط قطار فدک، بر اساس کلاس بلیط شما، از خدمات ترانسفر با تخفیفات گوناگون نیز بهره مند خواهید شد. (در همین صفحه اطلاعات مربوط به میزان تخفیفات ترانسفر در کلاس های مختلف ارائه شده است.)
 • همچنین با رزرو بلیط قطار قزوین به مشهد در تمامی کلاس ها، اینترنت رایگان در طول سفر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خدمات ترانسفر برای مهمانان قطار قزوین به مشهد

پس از رزرو بلیط قطار قزوین به مشهد، بر اساس کلاس بلیط شما، شما می توانید از خدمات ترانسفر استفاده نمایید.

فقط لطفا توجه فرمایید، با توجه به عدم فعالیت تاکسی های تپ سی در استان قزوین، خدمات ترانسفر به مهمانان قطار قزوین به مشهد در مشهد ارائه شده و مهمانان را از ایستگاه راه آهن مشهد به مقصد دلخواه می رساند.

  میزان تخفیفات تاکسی های تپ سی در کلاس های مختلف به شرح زیر می باشد:
 • مهمانان کلاس ویژه قطار فدک ۱۰۰ درصد تخفیف تا سقف ۶۰ هزار تومان
 • مهمانان کلاس بیزینس قطارهای فدک ۱۰ درصد تخفیف تا سقف ۴۰ هزار تومان
 • مهمانان کلاس اکونومی قطارهای فدک۳۰ درصد تخفیف تا سقف ۳۰ هزار تومان
 • مهمانان کلاس عصرانه قطار فدک ۲۰ درصد تخفیف تا سقف ۳۰ هزار تومان

کوپه مخصوص بانوان

تمامی مهمانان در تمامی مسیرهای قطارهای فدک می توانند در زمان رزرو بلیط، مشخص نمایند که می خواهند در طول سفر در کوپه های مخصوص بانوان و یا کوپه های مخصوص آقایان اقامت داشته باشند.

پس در صورت تمایل برای استفاده از این امکان، حتما در زمان رزرو بلیط قطار قزوین به مشهد، نوع کوپه خود را مشخص نمایید.

قیمت بلیط قطار قزوین به مشهد

قیمت بلیط قطار قزوین به مشهد بر اساس نوع کلاس بلیط مهمانان تعیین می شود. همچنین قیمت ها در تاریخ های مختلف، متفاوت است.

  برای کسب اطلاعات راجع به کلاس ها و قیمت ها و همچنین برای خرید بلیط قطار قزوین به مشهد به راحتی می توانید از روش های زیر اقدام نمایید:
 • سایت فدک
 • واحد فروش تلفنی فدک (با شماره تماس ۵۴۸۲۴-۰۲۱)
 • آژانس های مسافرتی سراسر کشور (که بلیط قطار ارائه می دهند)

در طول سال های فعالیت قطارهای فدک، افتخار میزبانی میلیون ها نفر را داشته ایم. امیدواریم شما نیز سفری ایمن، لوکس و خاطره انگیز با قطارهای فدک تجربه نمایید.